A nyolcvanas évek fordulóján többször váltották egymást a lelkészek a gyülekezet élén.

**_Zoltán László_ (1979-1982)**
**Zoltán László** lelkész beiktatása 1979. szeptember 30. volt. Az ő idejében történt a harangozás villamosítása, 1979-ben. 1980-ban a templom belső része újult meg: elkészült a faburkolat, megújult a szószék és a kórus lépcsőzete, kicserélték a kórus padjait, felújították a kórus padozatát, kifestették a templom belsejét.1981-ben Ádám József elvégezte az orgona felújítását. 1982-ben a templom világítását korszerűsítették.

**_Fábián Ferenc_ (1983-1986)** lelkész rövid ideig végezte itt munkáját.

**_Rác Miklós_ (1978-79, 1982-83, 1986)**
**Rác Miklós** lelkész szolgálatáról is meg kell emlékezni ahhoz, hogy a sor teljes legyen. Több alkalommal is a gyülekezet megbízott helyettes lelkésze volt. A helyettesítés és utazások közben is volt energiája munkák vezetésére és irányítására. A lelkészlakás belső felújítása történt meg és a templombelső renoválásának folytatása, befejezése. Az első táboroztatásokat is ő szervezte meg.